Jesteś tutaj

60-lecie Szkoły Podstawowej w Piotrowie

     Szkoła Podstawowa w Piotrowie rozpoczęła swoją działalność w 1947 roku.
     W roku 2007 obchodziliśmy 60- tą rocznicę działalności szkoły.
     Od 01.09.2007 r. dyrektorem szkoły została Grażyna Fidek. Cały rok zajęła dyrektor Grażynie Fidek praca nad poznaniem środowiska, uczniów ich rodziców i przede wszystkim historii szkoły. Wielogodzinne analizowanie dokumentacji, dzienników, protokołów, zapisków, zdjęć i rozmów z byłymi nauczycielami pozwoliły na zorganizowanie w dniu 21.06.2008 r. uroczystości 60 – lecia szkoły. Gośćmi na uroczystości byli: przedstawiciel organu nadzorującego: pani Elżbieta Durlik, organu prowadzącego: wójt Gminy Przewóz pan Ryszard Klisowski, przewodnicząca Rady Gminy Bronisława Graczyk, radni gminy, przedstawiciele instytucji i placówek współpracujących ze    szkołą.
     Wspaniałymi gośćmi okazali się nauczyciele uczący niegdyś w tej szkole, przyjechali do nas: państwo Maria i Adam Masiowski, Józefa i Feliks Tyńscy, Elżbieta Parus, Czesława (Kwasigroch) Kuliniak i Kazimiera (Strzemecka) Walkiewicz, Irena (Brembor) Wróblewska,  Anna (Chomik) Mazurkiewicz, Bożena    Staniek.
     Najserdeczniej witaliśmy  absolwentów naszej szkoły przybyłych na uroczystość.
     60 –letnia historia szkoły w Piotrowie to ogrom wspomnień, osiągnięć, zaangażowania i wysiłku, to również wiele ludzi pozostawiających w tej placówce swoją wiedzę, mądrość i marzenia.

Zdjęcie ZdjęcieZdjęcie  ZdjęcieZdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer